Pradžia

Įdomybės

Kiekvienais metais gruodį pasitinkame su džiaugsmu – artėjančios gražiausios metų šventės žada daug gerų emocijų ir malonaus laiko su pačiais artimiausiais. Vis dažniau susimąstome apie Kalėdines dovanas, šventinį meniu ir turiningesnį laisvalaikį – juk norisi, kad šventinė dvasia mus lydėtų kiekviename žingsnyje. Vis dėlto, svarbu atsižvelgti ir į senąsias tradicijas, kurios ne tik leis puoselėti tautos papročius, bet tuo pačiu taps įkvėpimu naujiems Kalėdiniams atradimams.

Nuo senų laikų tikima, jog Kūčių ir Kalėdų vaišės turi būti gausios, tad jeigu tikite prietarais ir norite, jog ateinantys metai būtų sėkmingi – teks šiek tiek paplušėti. Galbūt išbandysite tradicinius, tačiau šiek tiek užmirštus Kalėdinius patiekalus, nuspręsite atgaivinti 12 Kūčių patiekalų tradiciją ar pradžiuginsite artimuosius pačių gamintais saldumynais – nustebinkite juos savo kulinariniais sugebėjimais.

Kai Kalėdiniais patiekalais jau bus pasirūpinta, beliks apgalvoti ir vakaro programą – burtams išnaudokite magiškomis legendomis apipintą Kūčių vakarą, o smagiems vakarėliams su draugais rinkitės linksmus ir nuotaikingus žaidimus. Pamirškite ir banalius sveikinimo žodžius – Jūsų atvirukas ar laiškas turi būti nuoširdus ir unikalus, tad patarsime, kaip jį parašyti taip, kad Jūsų žodžiai paliestų artimųjų širdis.

Viskas paruošta? Tuomet pats laikas pagalvoti apie linksmybes – miestai ir miesteliai Kalėdoms pradeda ruoštis pakankamai anksti, tad jeigu suskubsite į šventinį traukinį, aplankysite pačius šauniausius kasmet vykstančius renginius. Kuo daugiau pakilios nuotaikos – tuo malonesnės tampa šventės, tad galime pasistengti, kad jos iš tikrųjų būtų pačios gražiausios!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10