Pradžia

Dovanų kuponai

Ar dovanų kuponai – geras pasirinkimas Kalėdoms?

Dar prieš keletą metų Didžiojoje Britanijoje atliktoje apklausoje respondentai teigė, jog jie per Kalėdas tikisi gauti daugiau kaip 500 milijonų svarų grynaisiais pinigais ar dovanų kuponais, o beveik 20 procentų visų apklaustųjų manė, jog po Kalėdų eglute jų lauks būtent dovanų čekis. Tikėtina, jog atlikus panašią apklausą mūsų šalyje, šis procentas būtų dar didesnis – juk kiekvienas tikisi, jog Kalėdinė dovana bus ne tik įdomi, bet ir naudinga.

Yra teigiančių, jog Kalėdiniai dovanų kuponai yra beasmeniai ir dažniausiai juos renkasi tinginiai, tačiau kiti jiems oponuoja sakydami, jog toks sprendimas kaip tik palieka didžiulę laisvę pirkti tai, ką norite, tada, kada patys to norite. Pliusų ir minusų šiuo atveju galima atrasti ir daugiau – pagrindiniai iš jų pateikti žemiau esančioje lentelėje.

Privalumai

Trūkumai

- Paliekama pasirinkimo laisvė;

- Galima išvengti nenaudingos dovanos pasirinkimo;

- Juos lengva ir patogu naudoti;

- Daugelis parduotuvių siūlo šią galimybę, todėl galima išrinkti išties naudingą dovaną;

- Dovanos gavėjas gali prisidėti papildomą pinigų sumą ir išsirinkti dar vertingesnę dovaną.

- Ribota galiojimo trukmė;

- Dovanos gavėjas yra priverstas apsilankyti atitinkamoje parduotuvėje, todėl juos gali būti sudėtinga panaudoti;

- Tiksliai žinoma dovanos vertė;

- Nelieka asmeniškumo.

Ar dovanų čekiai yra gera idėja Kalėdoms, priklauso ir nuo to, kam planuojate pirkti šią dovaną. Juos naudinga pasirinkti tuomet, kai:

Atsižvelkite ir į šeimos narių ar draugų asmenybės tipą – dovanos kuponai tikrai patiks vertinantiems praktiškas, naudingas dovanas, tačiau visiškai netiks tiems, kurie skeptiškai vertina materialines vertybes.

Kaip išrinkti dovanų kuponą?

Nusprendus, jog dovanų čekis Kalėdoms vienu ar kitu atveju yra geras sprendimas, dar reikės apsispręsti, kokioje parduotuvėje jį nupirkti. Šiuo atveju taip pat teks pagalvoti, kas patiktų šios dovanos gavėjui, tad vargu, ar būtų galima teigti, kad tokia dovana nėra asmeniška. Dabar patogu, jog dovanų kuponai gali būti išrenkami internetu, tad Jums beliks atkreipti dėmesį, ar pasirinkta parduotuvė...

...turi prekių, kurios patiktų dovanos gavėjui;

...siūlo gausų prekių asortimentą;

...suteikia galimybę papildomai primokėti už patinkantį daiktą;

...siūlo pakankamai ilgą dovanų kupono galiojimo trukmę.

Atsižvelgę į visus šiuos kriterijus, būsite tikri, jog pasirinktas dovanų kuponas bus išties vertingas ir praktiškai panaudojamas. Dažnai baiminamasi, jog dovanos gavėjas taip ir neatras laiko nukeliauti iki atitinkamos parduotuvės, tačiau šiuo atveju taip pat yra alternatyvų – kai kurie dovanų čekiai gali būti išnaudojami internetu, tad užteks turėti interneto ryšį ir dovana galiausiai pati atkeliaus į namus.

Tiems, kurie mano, jog dovanų kuponas sunaikins Kalėdų dvasią, siūlome į situaciją pažvelgti kūrybiškai – miela simbolinė dovanėlė pridės šventiškumo, o originalus įpakavimas suteiks dar daugiau gerų emocijų. Juk ir patys užuot po Kalėdų eglute radę dar vieną nelabai reikalingą puodų komplektą, kur kas labiau nudžiugtume gavę galimybę rinktis, tad kodėl tokios progos nesuteikti ir kitiems?

Panašios kategorijos

Rinkiniai

Rinkiniai

Prabangios dovanos

Prabangios dovanos

Naujametinės dovanos

Naujametinės dovanos

Praktiškos dovanos

Praktiškos dovanos

Originalios dovanos

Originalios dovanos

Linksmos dovanos

Linksmos dovanos

Verslo dovanos

Verslo dovanos

Smulkios dovanos

Smulkios dovanos

Pigios dovanos

Pigios dovanos