Pradžia

Dovanos žvejui

Kalėdinė dovana žvejui

Tuomet, kai reikalinga dovana žvejui, pasirinkimas aiškus – juk neišrinksite jam tokios bendrinės dovanos kaip puodelis ar megztinis. Tokiam žmogui labiausiai patiks žvejybai skirtos prekės, kurios paskatins dar labiau pasinerti į mėgstamą užsiėmimą. Vis dėlto, jeigu patys su žvejyba neturite nieko bendro, teks pradėti pažintį su šiai veiklai skirtais reikmenimis, tačiau tikriausiai sutiksite, jog dėl geros dovanos verta šiek tiek pasistengti.

Žvejams skirtas dovanas galima susiskirstyti į keletą kategorijų – pateikiame jas Jums žemiau esančioje lentelėje.

Dovanos tipas

Galimos idėjos

 

Drabužiai ir kitos aprangos detalės

 

- Ilgi braidymo batai;

- Sezoną atitinkantis kostiumas;

- Žvejams skirtos kojinės.

 

Žvejybos įrankiai

 

- Meškerės;

- Plūdės;

- Ritės.

 

Žiemai skirtos prekės

 

- Ledo grąžtai;

- Žieminės palapinės;

- Žvejo pirštinės.

Kaip dažnai jis žvejoja?

Rinkdami dovaną žvejui, taip pat turėtumėte atsižvelgti į tai, ar jis dar tik pradedantysis, ar jau puikiai šią sritį išmanantis profesionalas. Pastariesiems nerekomenduojama dovanoti pačiai žvejybai skirtų reikmenų, kadangi galite tiesiog nepataikyti – užkietėję žvejai puikiai žino, kas jiems tinka ir patinka, tad šiuo atveju verčiau nerizikuoti. Jiems kur kas labiau tiks įvairūs aksesuarai ir tikrai nesuklysite dovanoję pirštines ar kojines – juk tokių atributų niekuomet nebus per daug. Vis dėlto, jeigu norite padovanoti išties vertingą daiktą, geriausia paties žvejo paklausti, ko jam šiuo metu labiausiai reikėtų.

Pradedantiesiems žvejams tuo tarpu galite padovanoti ir naują meškerę ar kitus žvejybinius įrankius – jei jie į šį užsiėmimą žiūri mėgėjiškai ir dar tik bando atrasti geriausius metodus, kiekviena nauja galimybė turėtų juos pradžiuginti. Tačiau tai nereiškia, jog galima išrinkti bet ką: jei norite, kad kalėdinė dovana žvejui iš tiesų būtų naudinga, vertėtų pasidomėti jo žvejojimo stiliumi ir sukauptu inventoriumi – tuomet Jūsų pastangos tikrai bus įvertintos! 

Kad žvejoti būtų smagiau

Dovana žvejui gali būti ne tik naudinga, bet ir linksma – jeigu manote taip pat, Jums patiks juokingi marškinėliai. Jie puikiai tiks ir žvejojant, ir tuomet, kai savo gyvenimo aistrą norėsis demonstruoti namuose, o gal net ir svečiuose. Žvejus dažnai sužavi tokie užrašai:

Šie linksmi marškinėliai būna papuošti ir žvejybiniais paveikslėliais, o taip pat galima rinktis ir skirtingas spalvas, tad jeigu žinote, kokia mėgstamiausia bičiulio spalva, jį galite nustebinti dvigubai.

Idėjų, ką padovanoti žvejui – išties daug, tad jeigu Jūsų draugas neabejingas šiam laisvalaikio užsiėmimui, galima lengviau atsipūsti. Šiek tiek pagalvoję, nesunkiai nuspręsite, ką žvejys turėtų rasti po Kalėdų eglute – tuomet beliks pasirūpinti įpakavimu ir įdomesniu dovanos įteikimu.

Panašios kategorijos

Moksliukas

Moksliukas

Kolega

Kolega

Fyfa

Fyfa

Auksarankis

Auksarankis

Sportininkas

Sportininkas

Keliautojas

Keliautojas

Smart'uolis

Smart'uolis

Gyvūnų mylėtoja

Gyvūnų mylėtoja

Darboholikas

Darboholikas

Kino fanas

Kino fanas

Melomanas

Melomanas

Grožio ikona

Grožio ikona

Namų šeimininkė

Namų šeimininkė

Bosas

Bosas

Paauglys

Paauglys

Svajoklė

Svajoklė