Pradžia

Rinkiniai

Kalėdinių dovanų rinkiniai

Kalėdos daugeliui sukelia įvairių malonių asociacijų – tuomet stebuklingu būdu atrandame daugiau laiko bendravimui su artimaisiais, galime juos pradžiuginti savo dėmesiu ir žinoma, Kalėdinėmis dovanėlėmis. Ši tradicija vystosi jau daugybę metų, tad kiekvienais metais nustebinti tampa vis sunkiai – juk norisi, jog dovana būtų ir gerai apgalvota, ir išties naudinga. Tuomet dažnai pasirenkami dovanų rinkiniai, kuriuose galima rasti net kelis, tarpusavyje susijusius daiktus.

Tokia dovana galima pradžiuginti tiek artimuosius, tiek kolegas ar artimus bičiulius – Kalėdiniai dovanų rinkiniai yra pakankamai universalūs, tačiau pasirinkus tinkamą variantą, galite parodyti, jog puikiai žinote, kas brangiausiems žmonėms patinka labiausiai.

Karštų gėrimų mėgėjams. Jūsų artimieji dažnai gurkšnoja kavą, o galbūt vis išbando naują arbatą? Tuomet jiems patiks dovanų rinkinys su puodeliais, kavos laikymo indu ar stalo servetėlėmis, o jeigu namuose yra ir augintinis, rinkinyje pridėtas žaislas jam maloniai nustebins šeimininką bei neabejotinai pradžiugins ir patį šuniuką.

Darbuotojams ar verslo partneriams. Darbinėje aplinkoje dažniausiai renkamės pakankamai dalykiškas dovanas, tad šiuo atveju Jums tiks rašymo priemonių dovanų rinkiniai. Įpakuota elegantiškoje dėžutėje, tokia Kalėdinė dovana atrodys subtiliai ir tuo pačiu bus praktiškai panaudojama.

Pirties entuziastams. Jeigu Jūsų bičiuliai savaitgaliais mėgsta leisti laiką pirtyje, padovanokite jiems specialų pirties aromato ir muilo rinkinuką – juo galės naudotis visa šeima, o patys pirties malonumai bus dar labiau atpalaiduojantys.

Vyno gurmanai. Tie, kurie puikiai nusimano apie vyną, žino, jog vien tik atidarytuvo šiuo atveju neužtenka – parodykite, jog tai žinote ir Jūs, savo bičiuliams padovanodami vyno įrankių rinkinį.

Pramogautojams. Žinote, jog Jūsų draugai neabejingi naujiems iššūkiams, tačiau sunku nuspręsti, kas juos sužavėtų labiausiai? Tuomet Jums tiks laisvalaikio dovanų rinkiniai, kuriuose galima rasti net kelias dešimtis skirtingų pramogų variantų – net ir patys didžiausi aktyvaus laisvalaikio gerbėjai jų visų išbandę nebus, tad patys turės galimybę išbandyti tai, kas juos vilioja labiausiai.

Dovanų rinkiniai Kalėdoms gali būti sudaryti ir iš kitų daiktų ar sukurti Jūsų pačių, tad nebijokite eksperimentuoti ir tikrai nustebinsite sau brangius žmones. Tam, kad šventinio streso būtų mažiau, rekomenduojame pradėti dovanėlių paieškas anksčiau – tuomet turėsite daugiau laiko apmąstymams ir išrinksite pačias geriausias Kalėdines dovanas.

 

Panašios kategorijos

Dovanų kuponai

Dovanų kuponai

Prabangios dovanos

Prabangios dovanos

Naujametinės dovanos

Naujametinės dovanos

Praktiškos dovanos

Praktiškos dovanos

Originalios dovanos

Originalios dovanos

Linksmos dovanos

Linksmos dovanos

Verslo dovanos

Verslo dovanos

Smulkios dovanos

Smulkios dovanos

Pigios dovanos

Pigios dovanos