Pradžia

Lauko šviestuvai

Dekoratyviniai lauko šviestuvai – gražiausioms metų šventėms

Kalėdos visuomet būdavo siejamos su šviesa – senais laikais žmonės burdavosi prie žvakių, vėliau populiarios tapo ir elektrinės girliandos, o šiais laikais net ir tamsiausią naktį jaukumo kiemui gali suteikti lauko šviestuvai. Jų dėka sode galima sukurti dar magiškesnę šventinę atmosferą ar išryškinti tam tikrus puošybos elementus.

Šaltuoju metų sezonu kur kas dažniau namo tenka grįžti sutemomis, o artėjant Kalėdoms lauke taip pat atsiranda naujų dekoracijų, kurias norisi pabrėžti, todėl pradedama galvoti ir apie papildomą apšvietimą. Klasikiniai lauko šviestuvai jau seniai nėra vienintelis pasirinkimas, tad ieškant paties geriausio varianto, vertėtų atsižvelgti į tam tikras jų savybes.

Montavimo būdas. Priklausomai nuo montavimo būdo, skirsis ir šviestuvo panaudojimo galimybės – jos išvardintos žemiau pateiktoje lentelėje.

Šviestuvo tipas

Pritaikymo galimybės

Įleidžiami lauko šviestuvai

- Gali apšviesti takelį, įvažiavimą ar aikštelę;

- Puikiai tinka vėjuotose vietovėse. 

Pakabinami lauko šviestuvai

- Kabinami ant namo ar bet kurios kitos vietos;

- Gali būti naudojami kaip šventinė dekoracija.

Pastatomi lauko šviestuvai

- Pasižymi universalumu, gali būti pastatomi bet kurioje vietoje;

- Išsiskiria unikaliu dizainu.

LED sieniniai lauko šviestuvai

- Dažniausiai montuojami prie namo sienos;

- Visuomet pasitinka sugrįžus namo.

Forma. Šiuolaikiniai šviestuvai dažniausiai atlieka ne tik pagrindinę savo funkciją, bet ir dailiai gali papuošti Jūsų namo interjerą, tad jeigu ieškote Kalėdinės dekoracijos, vertėtų pagalvoti apie įdomesnį variantą. Tuomet dažnai pasirenkami apvalūs lauko šviestuvai burbulai, nykštukai ar kiti gyvūnėliai, kurie leidžia savo kieme sukurti išties šventišką atmosferą.

Papildomos galimybės. Jei šviestuvą naudosite ir pasibaigus šventėms, turėtumėte pagalvoti ir apie kitas jų savybes. Ypač mėgstami LED sieniniai lauko šviestuvai su judesio davikliu, kurie efektyviai taupo energiją.

Šviestuvo tipas. Tam, kad sutaupyti pavyktų dar daugiau, vertėtų atkreipti dėmesį ir į paties šviestuvo tipą – anksčiau ypač populiarūs buvo halogeniniai lauko šviestuvai, tačiau dabar juos vis dažniau pakeičia šiuolaikiškesni variantai. Tad jeigu norisi šiek tiek sutaupyti, Jums turėtų patikti:

Naujųjų technologijų dėka šie gaminiai yra kur kas efektyvesni, todėl sulaukia vis didesnio pirkėjų susidomėjimo. Tuo labiau, jog ir nusipirkti juos nėra sudėtinga – LED lauko šviestuvai gera kaina parduodami internetu, o jeigu vyksta akcija, galima tikėtis dar geresnių pasiūlymų.

Gausus šviestuvų asortimentas suteikia galimybę pasirūpinti ir dailia Kalėdine sodo dekoracija, tad vertėtų paskirti šiek tiek laiko tinkamiausio papuošimo paieškoms. Galbūt nuspręsite pastatyti namuose nykštuką, pakabinsite dailų žibintą ant Kalėdinės eglės, o galbūt patys sukursite įdomią dekoraciją iš lauko šviestuvų - nevaržykite savo kūrybiškumo ir Jūsų kiemo eksterjeras atrodys išties unikaliai.

Panašios kategorijos

Girliandos

Girliandos

Vainikai

Vainikai

Kalėdų senelis

Kalėdų senelis

Šviečiančios dekoracijos

Šviečiančios dekoracijos

Statulėlės

Statulėlės

Elnio dekoracija

Elnio dekoracija