Pradžia

Naujametinių dovanų idėjos

Naujametinių dovanų idėjos

Nors dažniausiai dovanomis keičiamės per Kalėdas, organizuojant naujametinį vakarėlį, taip pat verta pagalvoti apie malonias staigmenas susirinkusiems svečiams. Jei turite tokią tradiciją ar dar tik planuojate ją įvesti, siūlome išbandyti šias naujametinių dovanų idėjas – jas galėsite pritaikyti praktiškai visiems savo draugams ir artimiesiems.

Ateinančių metų atributika

Ne paslaptis, kad pagal kinų kalendorių kiekvieni metai yra tituluojami kaip tam tikro gyvūno metai – 2021-aisiais ateis metalinio jaučio eilė. Daugelis turi tradiciją namus papuošti atitinkamo gyvūno simbolika: jeigu taip elgiasi ir Jūsų artimieji, galite tuo pasinaudoti ieškodami jiems naujametinės dovanos. Tai gali būti taupyklė, prie šaldytuvo prisitvirtinantis magnetas ar bet koks kitas panašus suvenyras, kuris artimiausius metus galėtų puošti Jūsų draugų namus.

Šiltos kojinės

Nors kartu su Naujaisiais metais baigiasi šventinis laikotarpis, šaltiems orams pabaiga nesišviečia – priešingai, vis dažniau būtent šiuo periodu patiriame žiemos išdaigas. Pasirūpinkite, kad bičiuliai šį laikotarpį namuose galėtų praleisti su šiltomis ir stilingomis kojinėmis. Jei jos bus papuoštos šventiniais simboliais, smagiais užrašais ar tiesiog džiugins ryškiomis spalvomis, tokiai Jūsų dovanai tikrai nepristigs originalumo. Tačiau bet kuriuo atveju sunku nesutikti, kad toks Jūsų pasirinkimas bus ir praktiškas, ir labai jaukus.

Linksmi marškinėliai

Jei Jūsų bičiuliai nestokoja humoro jausmo ir Jūs dažniausiai juokiatės iš tų pačių dalykų, nepraleiskite progos tuo pasinaudoti ieškodami jiems dovanos Naujųjų metų proga. Šiuo atveju ypač tinka įvairūs juokingi marškinėliai – ant jų esantys užrašai gali pabrėžti tam tikras bičiulių vertybes, pomėgius ar netgi juos lengvai pašiepti. Jei būsimuosius marškinėlių savininkus puikiai pažįstate, tikrai lengvai nutarsite, kuris variantas juos sužavėtų labiausiai.

Originalūs puodeliai

Linksmų plaučių bičiulius gali sužavėti ne tik marškinėliai, bet ir puodeliai – atidžiau apžiūrėję jų asortimentą, netruksite įsitikinti, jog ir tokia dovana gali būti labai originali. Dabar puodeliai gali būti papuošti įvairiausiais linksmais užrašais ar piešiniais, o kartais šie indai būna ne visai standartinio dydžio ar formos. Tokia dovana bus ne tik smagi, bet ir praktiška – daugelis bičiulių tikrai suras jai vietos tiek namuose, tiek ir ant darbo stalo.

Maisto ir gėrimų rinkiniai

Saldumynai, kava, arbata ir kiti panašūs produktai patinka daugeliui, tad jeigu ieškote „saugesnės“ naujametinės dovanos, turėtumėte apsvarstyti tokį variantą. Galite būti tikri – toks Jūsų pasirinkimas tikrai neliks nepanaudotas. Ypač tuomet, jei bent šiek tiek įsivaizduojate, kokio tipo produktai labiausiai patinka Jūsų bičiuliams – atsakymą į šį klausimą vis dar galite spėti surasti.

Visos šios idėjos turėtų maloniai nustebinti Jūsų bičiulius ir dar kartą priminti, kiek daug jie Jums reiškia. Panašių variantų galima sugalvoti ir daugiau – spauskite čia, jei norite su jais susipažinti iš arčiau. 

Grįžti atgal