Pradžia

Šventinio makiažo idėjos

Šventinio makiažo idėjos

Kalėdiniu laikotarpiu daugiau laiko praleidžiame ne tik su namiškiais – šiuo metų periodu netrūksta ir draugų bei bendradarbių vakarėlių, kuriems visuomet norisi pasipuošti ypatingai. Ne paslaptis, jog pasirinktas makiažas daro itin didelę įtaką bendram mūsų įvaizdžiui – nesuklysite, jei švenčių metu pasirinksite vieną iš šių idėjų.

Dūminis makiažas

Galima sakyti, kad tai – nesenstanti bet kokios šventės klasika, puikiai tinkanti ir kalėdiniam periodui. Toks makiažas nukreipia dėmesį į akis ir žvilgsniui suteikia daugiau išraiškingumo bei paslaptingumo. Pats procesas taip pat nėra sudėtingas: akių vokus, blakstienų juostą, akių kampučius ir viršų reikia paryškinti juodu pieštuku, o tuomet visas linijas sušvelninti pasitelkiant akių šešėlius. Vidurinę voko dalį galima padengti šviesesniu atspalviu, tačiau svarbiausia, kad niekur neliktų itin ryškių kontūrinių linijų.

Blizgančios akys

Blizgučiais ar blizgančiais šešėliais papuoštos akys bet kokiam įvaizdžiui suteikia šventiškumo, tad tokią idėją iš tiesų verta apsvarstyti. Kokį atspalvį pasirinksite, priklauso nuo to, kaip drąsiai esate linkusios eksperimentuoti. Norint sukurti rafinuotą įvaizdį, patartina rinktis rausvąjį auksą ar sidabrą, tuo tarpu svajojančioms apie ryškesnį makiažą, verta pagalvoti apie ryškesnes spalvas ar metalinį spindesį. Bet kokios panašios idėjos šį šventinį laikotarpį bus itin madingos.

Raudonos lūpos

Tai – išskirtinis Jūsų makiažo akcentas, kuris padės sukurti labai šventišką ir užburiantį įvaizdį, kuris tikrai bus ir įvertintas, ir pastebėtas. Jei jau nuspręsite atkreipti dėmesį į lūpas, nepersistenkite ryškindamos kitas veido sritis. Žinoma, tai nereiškia, kad makiažo reikėtų atsisakyti, tačiau pasistenkite, kad kitos Jūsų naudojamos priemonės nenukreiptų dėmesio nuo lūpų, tačiau jas dar labiau paryškintų. Galite būti tikros – tuomet pasieksite pačių įspūdingiausių rezultatų.

Ryškus akių kontūras

Pakankamai kuklų makiažą galite pagyvinti pasirinkusios įdomesnių atspalvių akių kontūrus. Šiuo atveju vietoj juodos spalvos reikėtų rinktis bet kurį kitą, prie Jūsų aprangos, akių ar kitų detalių tinkantį atspalvį. Kuo labiau jis bus nutolęs nuo standartų, tuo įdomesnį įvaizdį galėsite sukurti – jei reikia, vietoj akių pieštuko šiam tikslui galite pasitelkti ir akių šešėlius. Svarbiausia, kad galutinis rezultatas leistų suprasti, kad šiemet į šventinį makiažą pažiūrėjote kiek kitokiu kampu.

Švytinti oda

Šventiniu sezonu blizgučiai yra itin populiarūs, tad juos galite naudoti ne tik ant veido, bet ir ant kaklo, krūtinės ar pečių srities – ypač tuomet, jei ketinate vilkėti šias zonas atidengiančią aprangą. Dažnu atveju šiam tikslui užtenka pasitelkti bronzantą, tačiau jei norite sužibėti, galite išbandyti ir kitas sublizgėti padėsiančias idėjas.

Visos šios makiažo idėjos yra pakankamai lengvai įgyvendinamos – daugeliui jų bus reikalinga standartinė dekoratyvinė kosmetika ir minimalūs vizažo įgūdžiai. Tačiau galite išbandyti ir ryškesnius įvaizdžius – jie Jums leis pavirsti bet kokio vakarėlio žvaigžde. 

Grįžti atgal