Pradžia

Kalėdinis namų kiemo puošimas: populiariausios idėjos

Kalėdinis namų kiemo puošimas: populiariausios idėjos

Tam, kad sugrįžus namo mus visuomet pasitiktų šventiška atmosfera, artėjant Kalėdoms reikėtų papuošti ne tik namus, bet ir savo kiemą. Šiam tikslui siūlome pasitelkti paprastas, bet labai efektyvias idėjas – jų įgyvendinimas tikrai nepareikalaus daug laiko ar pastangų, tačiau rezultatai iš tiesų bus įspūdingi. Kokios kalėdinės lauko dekoracijos vertos Jūsų dėmesio?

Kieme apgyvendinkite žinomiausius Kalėdų personažus

Įvairios statulės yra kone pačios populiariausios kalėdinės lauko dekoracijos, be didelių pastangų leidžiančios sukurti labai šventišką aplinką. Nusprendę panaudoti tokias puošmenas, iš jų galite sudėlioti bendrą kompoziciją ar tiesiog tuštesnėse kiemo vietose pastatyti ryškiausius šių švenčių herojus. Kalėdų senelis, elnias, nykštukai – tai tik keli galimi variantai. Atkreipkite dėmesį, jog kai kurie iš jų gali būti šviečiantys: su tokiomis puošmenomis sukursite dar magiškesnę aplinką. Spauskite čia, jei norite sužinoti, kokios lauko dekoracijos taip pat puikiai tiktų Jūsų kiemo papuošimui.

Papuoškite lauko eglutę

Tai – pagrindinis šių švenčių simbolis, tad viena eglute, stovinčia Jūsų svetainėje, tikrai nereikėtų apsiriboti. Tiesa, galite būti pakankamai originalūs ir lauke papuošti ne eglutę, tačiau bet kurį kitą kieme augantį, šiek tiek didesnį žaliuojantį medį – jei pasitelksite tradicinius žaisliukus ir lemputes, originalumo jam tikrai nepritrūks. Visgi, nepriklausomai nuo to, kokį augalą nuspręsite pasirinkti, įsitikinkite, kad naudojate lauko sąlygoms pritaikytas puošmenas – tuomet kalėdinės lauko dekoracijos bus ne tik gražios, bet ir saugios bei patikimos.

Namą dekoruokite girliandomis

Jei papuošite ne tik kiemą, bet ir patį namą, eksterjerui tikrai nepritrūks šventiškumo, o aplinkiniai taip pat negalės atsigrožėti bendra kompozicija. Šiuo atveju paprasčiausia pasitelkti girliandas: jomis galite apjuosti visą namą, tačiau lygiai taip pat iš lempučių galite sukurti pačius įvairiausius šventinius simbolius. Galbūt ant sienos įsikurs žvaigždė, o gal ir čia surasite vietos eglutei – tik nuo Jūsų pačių priklausys, kaip kūrybiškai pavyks išnaudoti visą šį plotą.

Neapsiribokite šventiniais simboliais

Tikriausiai esate girdėję, kad tinkamas apšvietimas gali ženkliai pakoreguoti bendrą aplinką – tai galioja ne tik namuose, bet ir kieme. Būtent dėl to įprasti, dekoratyviniai lauko šviestuvai taip pat gali būti naudojami kaip šventinės dekoracijos. Pasitelkę juos, galėsite sukurti jaukesnę aplinką ar netgi apšviesti žavias statulėles bei kieme stovinčią eglutę. Iš jų taip pat galite išdėlioti įvairiausias kompozicijas ar išbandyti kitus netikėtus sprendimus – tuomet kiemo dekorui originalumo tikrai nepritrūks, o vakarais sugrįžus į namus, Jus visuomet pasitiks maloni šviesa.

Visos šios kalėdinės lauko dekoracijos leis sukurti jaukią atmosferą ir tuo pačiu aplinkiniams parodys, kad jau gyvenate šventiniu laukimu – galbūt iš Jūsų pavyzdį paims ir kaimynai. Tačiau lygiai taip pat galite paeksperimentuoti ir su kitais variantais – svarbiausia, kad kiemo puošmenos patiktų Jums patiems.

Grįžti atgal