Pradžia

Kalėdinių kostiumų idėjos

Kalėdinių kostiumų idėjos

Vakarėlio metu įsikūnyti į skirtingus personažus smagu visiems, todėl tokia idėja dažnai pritaikoma šventiniams vakarėliams ar draugų susibūrimams. Apranga priklauso nuo Kalėdinio vakarėlio temos, tačiau jei turite galimybę improvizuoti ir ieškote sau tiksiančio kostiumo, siūlome susipažinti su dešimčia populiariausių idėjų, kurioms tiks ir Jums, ir Jūsų mažiesiems.

 

 

 

1. Kalėdų senelis ir jo padėjėjai. Raudonas Kalėdų senelio ar Snieguolės kostiumas, nykštukų, elfų aprangos – tai populiariausi karnavaliniai kostiumai, su kuriais patogiai jausitės bet kuriame vakarėlyje.

2. Istoriniai kostiumai. Kadangi skirtingi laikotarpiai tampa dažna šventinių vakarėlių tema, jai atskleisti reikalinga ir speciali apranga – tuomet dažnai pasirenkami kaubojų aksesuarai, korsetai ir kitos įdomesnės detalės.

3. „Disney“ personažai. Šie herojai kartu su savo įsimintinais charakterio bruožais puikiai papuošia bet kurį Kalėdinį vakarėlį – vargu, ar kam nors pavyktų atsispirti dailios snieguolės žavesiui.

4. Gyvūnai. Pamirškite šiaurės elnius – dabar zuikių, lapių ir kitų gyvūnų eilė. Šventiniu laikotarpiu dažnai tampame kur kas drąsesni, todėl lengviau įsikūnijame ir į juokingus personažus – tokia idėja patinka tiek vaikams, tiek suaugusiesiems.

5. Pasaulio tautos. Kalėdos – puikus metas išreikšti savo toleranciją, pasipuošiant kitų šalių rūbais ar pasirūpinant bent keliais populiariausiais akcentais. Visiems bus dar įdomiau, jei pademonstruosite savo žinias apie pagrindines jų Kalėdines tradicijas!

6. Fantastiniai personažai. Kalėdinis laikotarpis apgaubtas magiškais elementais, tad įsikūniję į raganas ar burtininkus, sukursite išties žavingą ir truputį mistišką įvaizdį.

7. Super herojai. Vargu, ar kas nors nenorėtų vienai nakčiai tapti žmoniją gelbstinčiu ir ypatingomis galiomis pasižyminčiu herojumi. Kalėdinis vakarėlis – pats geriausias metas įgyvendinti šias svajones!

8. Filmų personažai. Pasipuošę žinomų filmų herojų kostiumais, tapsite sunkiai atpažįstamais – visiems įspūdį padarys Pimpačkiuko ar Tamsos karalienės apranga, tačiau surasite ir kur kas daugiau originalių idėjų.  

9. Kaukės. Tai pats paprasčiausias būdas užsimaskuoti, tačiau nereikėtų jo nuvertinti – dabar galima surasti tokių variantų, jog vakarėlio dalyviai visą vakarą svarstys, kas iš tikrųjų slepiasi po puikiai maskuojančia kauke.

10. Originalūs sprendimai. Tie, kurie nestokoja originalumo, patys sukuria unikalius šventinius kostiumus – juk šiek tiek pasistengus, net ir paprastą žalią suknelę galima paversti Kalėdinės eglutės imitacija.

Panašių variantų galima sugalvoti ir daugiau, tad pažiūrėkite į šią situaciją kūrybiškai. Nepabijokite iš savęs šiek tiek pasijuokti – juk per Kalėdas galime visapusiškai atsipalaiduoti ir aplinkinius nustebinti netikėtu įvaizdžiu. 

Grįžti atgal