Pradžia

Originalūs šventinio stalo papuošimai

Originalūs šventinio stalo papuošimai

Norisi, kad per Kalėdas netrūktų šventinės nuotaikos, todėl reikia pasirūpinti ne tik namų interjeru, bet ir dailiai paserviruoti stalą. Ne kartą esame girdėję, kad net ir nedidelės detalės padeda sukurti jaukią atmosferą, todėl siūlome Jums išbandyti keletą nesudėtingų idėjų, kurios puikiai tiks Jūsų šventinio stalo dekoracijoms.

 

 

 

 

 

Kalėdinis pjedestalas. Kelių aukštų serviravimo indus galite paversti pagrindine stalo puošmena – padėkite ant jo kelias žvakutes, žaisliukus ar kitas Kalėdų dekoracijas ir vaizdas išties prikaustys visų susirinkusiųjų dėmesį.

Šventiškos vazos. Stiklinę vazą ar kitą peršviečiamą indą taip pat galite panaudoti stalo dekoravimui – į jos vidų galite įdėti žvakę, girliandą, žaisliukus, Kalėdinius saldainius ar tiesiog papuošti vazą dailiu kaspinėliu ir pamerkti joje puokštę gėlių.

Servetėlių žiedai. Juos pasigaminti galite ir patys: susukite servetėles į ritinį ir apjuoskite jas iškarpytais Kalėdiniais ornamentais ar kaspinėliu – toks pasirinkimas stalui suteiks dar daugiau šventiškumo.

Auksinis akcentas. Atskleiskite Kalėdų eleganciją stalą papuošdami auksiniu akcentu – tai gali būti žvakė, šviečianti dekoracija ar nedideli eglutės žaisliukai.

Advento vainikas. Ant stalo galite padėti ir pačių pagamintą ar nusipirktą Kalėdinį vainiką – nereikės įdėti daug pastangų, tačiau šventinis stalas atrodys išties ypatingai.

Maža staigmenėlė. Pasirūpinkite, kad visi svečiai savo lėkštėje rastų nedidelę staigmenėlę – tai gali būti Jūsų kepinys, dekoracija ar Kalėdinis žaisliukas. Įspūdį gali padaryti ir vardų kortelės su šventiniais linkėjimais – juk šiuo atveju svarbiausia parodyti dėmesį!

Sklindanti šviesa. Norėdami, kad nuo stalo sklistų maloni šviesa, turite dvi galimybes: papuošti jį dailiomis žvakėmis arba sukurti kompoziciją iš lempučių. Abu šie variantai savaip žavingi ir gali būti derinami tiek tarpusavyje, tiek su kitais šventiniais simboliais, tad prireiks tik šiek tiek Jūsų fantazijos ir kūrybiškumo.

Skubantiems. Net ir tuomet, jei nespėjote sugalvoti originalių idėjų stalo papuošimui, situaciją visuomet gali išgelbėti dailus stalo takelis ar vienkartinės šventiniais simboliais dekoruotos servetėlės – šie atributai nepareikalaus didelių pastangų, tačiau taip pat leis sukurti šventišką nuotaiką.

Svarstydami, kokius papuošimus pritaikyti savo šventiniam stalui, pirmiausia turėtumėte apsispręsti dėl vyraujančių atspalvių. Tokios spalvos kaip auksinė, raudona ar žalia visuomet siejamos su Kalėdomis, tačiau nevertėtų susikoncentruoti tik į jas – mėlyna primins žiemos pasaką, balta suteiks šventiškumo, o dailių pasirinkimų surasite ir dar daugiau. Derinkite juos tarpusavyje ir stenkitės išvengti chaoso – tuomet Jūsų Kalėdinis stalas atrodys šventiškai, tačiau subtiliai.

Grįžti atgal