Pradžia

Kokio tipo kalėdinės dovanos draugams tinka labiausiai?

Kokio tipo kalėdinės dovanos draugams tinka labiausiai?

Šventinis laikotarpis neapsieina be dovanų – per Kalėdas norisi maloniai pradžiuginti ne tik artimuosius, bet ir gerus bičiulius. Kokios kalėdinės dovanos draugams bus tinkamiausios, priklauso ir nuo Jus siejančio ryšio, ir nuo jų asmenybės – išskyrėme tris pagrindinius jų tipus ir pateikėme populiariausias idėjas.

Linksmos dovanos

Jei Jūsų bičiuliai nestokoja humoro jausmo, dažnai tampa vakarėlių žvaigždėmis, o ir Jūs susitikę nevengiate pajuokauti ar vienas iš kito pasišaipyti, pirmiausia reikėtų pagalvoti apie tokią dovanos idėją. Dažniausiai tokias dovanas palankiai vertina vyrai, tačiau kai kurioms smagios nuotaikos nestokojančioms moterims linksmi siurprizai taip pat gali palikti puikų įspūdį.

Daugiausiai linksmų siurprizų galima rasti tarp originalių dovanų: tai gali būti smagūs marškinėliai, ypatingai įdomios prijuostės, raktų pabukai, puodeliai ar labai netikėtų formų antistresiniai kamuoliukai. Tiesa, jei norėsite bičiulį patraukti per dantį, pernelyg nepersistenkite – dovana gali lengvai pašiepti jo įpročius ar pomėgius, tačiau ji tikrai neturėtų siųsti kritikuojančios žinutės. Juk šventės toli gražu ne apie tai – pasistenkite to nepamiršti. 

Praktiškos dovanos

Kalėdinės dovanos draugams taip pat gali būti ir labai praktiškos bei praverčiančios buityje. Tokius variantus verta rinktis tuomet, kai esate tikri, kad bičiuliai vertina naudingus sprendimus ir dažniausiai Jus taip pat pradžiugina panašaus tipo dovanomis. Jei nesate tikri, ar visiškai sutampa Jūsų humoro jausmas, verčiau nerizikuoti ir rinktis kur kas praktiškesnį variantą.

Tokiais atvejais puikiai pasitarnauja įvairios buities prekės. Šiuolaikiški prietaisai (daugiafunkciniai puodai, trintuvai, virtuvės kombainai ir kt.), stalo serviravimui skirti reikmenys ar kokybiški valikliai praktiškiems draugams tikrai turėtų palikti puikų įspūdį. Tiesa, renkant tokio tipo dovanas, svarbu iš anksto atlikti namų darbus ir pabandyti išsiaiškinti, apie ką šiuo metu svajoja Jūsų bičiuliai – tuomet būsite tikri, kad Jūsų išrinktas daiktas iš tiesų bus pritaikomas praktiškai.

Asmeniškos dovanos

Tokias kalėdines dovanas draugams išrinkti verta tuomet, kai norisi parodyti, kaip gerai juos pažįstate ir tuo pačiu įrodyti, jog vertinate Jus siejantį ryšį. Asmeniškų dovanų dažniausiai ieškome itin geriems savo draugams – juk jos turi atspindėti ir jų pomėgius, ir asmenybę. Būtent į šiuos aspektus Jums ir reikės atsižvelgti ieškant paties tinkamiausio varianto.

Pagalvokite, kaip bičiuliai dažniausiai leidžia laisvalaikį ir kokioje srityje prašytumėte jų patarimų. Sportininkams tikrai pravers nauja treniruočių įranga, sekantiems madą patiks žavingi aksesuarai ir stiliaus naujienos, o žygių mėgėjams tiks turistinė atributika. Panašių variantų tikrai sugalvosite ir daugiau, o jeigu idėjų visgi pritrūksite, dar daugiau jų atrasite spustelėję čia.

Bent viena iš šių visų šių idėjų Jūsų bičiuliams tikrai turėtų palikti puikų įspūdį. Pagalvokite, kokių siurprizų dažniausiai sulaukiate iš jų – pagal tai ir nutarsite, kokios kalėdinės dovanos draugams būtų priimtiniausios. 

Grįžti atgal