Pradžia

Kalėdinės dovanos šeimai: ką rinktis?

Kalėdinės dovanos šeimai: ką rinktis?

Kalėdinės dovanos šeimai

Artėjant didžiausioms metų šventėms, kone daugiausiai ramybės neduoda kalėdinės dovanos šeimai – juk artimuosius visuomet norisi pradžiuginti labiausiai. Tai ypač aktualu tuomet, kai reikia išrinkti dovanas tėvams. Pirmiausia siūlome nuspręsti, ar pirksite jiems bendrą dovaną, ar ieškosite atskirų staigmenų – pagal tai ir pasirinksite labiausiai tinkančią idėją.

Dovanos mamai

Nusprendus ieškoti atskirų dovanėlių šeimos nariams, reiks nutarti, koks sprendimas labiausiai patiktų mamai. Šiuo atveju galite pasukti labai standartiniu, tačiau visuomet pasiteisinančiu keliu ir išrinkti jai naujos kosmetikos ar makiažo priemonių. Žinoma, prieš tai reikėtų išsiaiškinti, kokius produktus ji mėgsta ir kurie iš jų po truputį baiginėjasi – tuomet Jūsų dovana iš tiesų bus naudinga.

Jei manote, kad gerai žinote mamos skonį, jai gali patikti ir nauji kvepalai. Dabar aromatai yra aprašomi pakankamai plačiai, jog galėtumėte suprasti, koks kvapas iš tiesų patiktų Jums brangiam žmogui. Tiesa, jei eksperimentuoti nesinori, užteks atkreipti dėmesį į dabar sukauptą jos kolekciją: galbūt jai iš tiesų reikalingas papildymas. Spauskite čia, jei norite surasti dar daugiau mamoms tiksiančių ir patiksiančių dovanų idėjų.

Dovanos tėčiui

Ieškant geriausios kalėdinės dovanos tėčiui, pirmiausia visuomet rekomenduojama peržiūrėti technologines naujoves – šiuolaikiniai elektronikos atradimai daugeliui iš jų palieka puikų įspūdį. Pagalvokite, galbūt Jūsų tėčiui būtų įdomu pilotuoti droną, išbandyti virtualią realybę, nuotoliniu būdu valdyti virdulį ar kitus namuose esančius prietaisus – visa tai gali pavirsti labai įdomiomis dovanų idėjomis.

Tiesa, gali būti, kad labiau nei elektronika, Jūsų tėtį domina automobiliai, žygiai ar meistravimas namuose – būtent dėl to prieš priimant sprendimą reikėtų atsižvelgti į jo pomėgius. Jei pagal juos išrinksite naują knygą ar su atitinkamu laisvalaikiu susijusią dovaną, tėčiui parodysite, kaip puikiai jį pažįstate. Šiuo atveju praktiškai neįmanoma suklysti.

Bendros dovanos tėvams

Jei nutarsite, kad kalėdinės dovanos šeimai turėtų būti bendros, atitinkamai padidės joms skirtas biudžetas. Būtent dėl to neretai nusprendžiama atidžiau apsidairyti tėvų namuose ir pagalvoti, kokie prietaisai ar įrenginiai gerokai palengvintų jų buitį. Renkant baldus, reikėtų būti pakankamai atsargiems – pravartu išsiaiškinti, ar naujosios interjero detalės tikrai atitiks jų skonį.

Tačiau drąsiau galite pagalvoti apie kasdienybę lengvinančius įrankius: virtuviniai kombainai, grindis siurbiantys ar langus plaunantys robotai bei kitos panašios prekės turėtų būti labai maloniai sutiktos. Apsižvalgykite jų namuose ir netrukus surasite visus reikalingus atsakymus. Dar daugiau visai šeimai tiksiančių dovanų idėjų rasite čia.

Pasirinkę vieną iš šių idėjų, galėsite būti tikri, kad kalėdinės dovanos šeimai iš tiesų bus palankiai įvertintos. Kuo anksčiau šias paieškas pradėsite, tuo ramiau lauksite gražiausių švenčių ir tuo daugiau dėmesio galėsite paskirti savo artimiesiems – kai kuriems iš jų tai bus pati geriausia dovana!

Grįžti atgal