Pradžia

Kaip patiems pasigaminti Advento kalendorių iš degtukų dėžučių?

Kaip patiems pasigaminti Advento kalendorių iš degtukų dėžučių?

Advento kalendorius iš degtukų dėžučių

Advento kalendorius suteikia galimybę smagiai skaičiuoti iki Kalėdų likusias dienas ir visuomet pateikia malonių staigmenų. Ši dekoracija ypač patinka mažiesiems, tačiau džiugių emocijų suteikia ir mums patiems – Advento kalendorių galima rasti ir prekyboje, tačiau jeigu norisi šiek tiek padirbėti, juos paprastai galima pasigaminti ir namuose. Variantų šiuo atveju gali būti pačių įvairiausių – šį kartą siūlome Jums sukurti kalendorių naudojant tuščias degtukų dėžutes.

 

 

Pasirūpinkite reikmenimis. Iš anksto turėtumėte pasirūpinti reikalingomis priemonėmis – Jums prireiks:

  • 24-31 tuščios degtukų dėžutės;
  • Juostelių;
  • Klijų;
  • Dovanų pakavimo popieriaus;
  • Dekoratyvinių puošmenų;
  • Markerių ir rašiklių.

Papuoškite dėžutes. Pirmiausia turėtumėte nuspręsti, kurį laikotarpį naudosite Advento kalendorių ir pasirūpinti reikiamu dėžučių skaičiumi, o tuomet, iš jų išėmę degtukus, galėsite jas dailiai dekoruoti. Tam puikiai tiks dovanų pakavimo popierius, juostelės ar kitos pasirinktos puošmenos – dėžučių dizainai gali būti skirtingi, tačiau pasistenkite, kad jie derėtų tarpusavyje.

Užrašykite skaičius. Ant kiekvienos dėžutės priekio markeriu užrašykite skaičius, žyminčius skirtingas dienas – tam, kad kalendorius būtų dar spalvingesnis, juos galite iškirpti ir iš skirtingų atspalvių popieriaus.

Užpildykite dėžutes dovanomis. Kai dėžutės jau papuoštos, pats metas pasirūpinti jų turiniu – tam puikiai tiks nedideli žaisliukai, monetos ar saldainiai, kurie tilps į degtukų dėžutę. Tam, kad švenčių laukti būtų dar įdomiau, galima pasirūpinti ir motyvuojančiomis ar smagiomis citatomis. Dažnai sugalvojamos ir įvairios užduotys – jei namuose toks kalendorius ne vienas, su namiškiais galima lenktyniauti, kam jų pavyks įvykdyti daugiau. Neribokite savo fantazijos – čia galimi patys įvairiausi variantai.

Suklijuokite dėžutes. Įsitikinkite, kad visos dėžutės yra atsuktos į tą pačią pusę ir suklijuokite jas pasirinkta forma – šiuo atveju puikiai tiks Kalėdų eglutė, tačiau galima sugalvoti ir daugiau originalių variantų. O kai visos dėžutės jau tvirtai stovės savo vietoje, pasirūpinkite kalendoriaus pakabinimu – tuomet pravers dekoratyvinė juostelė ar paprastas tvirtas siūlas.

Paskyrę vieną vakarą Advento kalendoriaus gamybai, visą mėnesį nepritrūksite šventinės nuotaikos, o taip pat turėsite ir dailią namų dekoraciją, tad jei aplankė kūrybinis įkvėpimas, nieko nelaukite – šis kalendorius nepareikalaus daug įgūdžių, todėl bus įveikiamas net ir pradedantiesiems.

Grįžti atgal